
Model LV Van Lucky Miner Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 3 TH/s voor een stroomverbruik van 50W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.16 |
| Elektriciteit | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| winst | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.63 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50w±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Fabrikant | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Ook bekend als | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Vrijgave | May 2026 |
| Maat | 109 x 99 x 45mm |
| gewicht | 370g |
| Geluidsniveau | 38db |
| Stroom | 50w |
| Interface | WiFi 2.4G |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |